Послуги

 Ласкаво просимо, шановні гості!

Дякуємо вам за те, що ви вибрали готель «Кодацький Кош»! Ми зробимо все, щоб ваше перебування в нашому готелі було комфортним і незабутнім. Пропонуємо вам ознайомитися з корисною інформацією про готель «Кодацький Кош».

serv1

 

Особливою перевагою Козацького двору “Кодацький Кош” є те, що, не дивлячись на невелику кількість номерів, наш готель надає досить широкий перелік додаткових послуг. Окрім стандартних, прямо на території готелю можна завітати до справжньої Дров’яної Бані з професіональними банщиками  та масажистами, Козацького ресторану, в якому всі страви української кухні проготовані в печі, а меню скла дено спеціально за стародавніми козацькими рецептами, поплавати в басейні та розслабитися під теплим сонячним промінням на комфортабельних терасах. Також ми пропонуємо своїм гостям повністю зануритись в атмосферу тих славетних часів, погуляти місцями колішньої слави козаків, адже зовсім поруч з нашим подвір’ям знаходяться залишки фортеці Кодак, пам’ятний знак на честь взяття Кодака козацькими військами та кладовище кінця XVIII – першої половини XIX ст..

 

Ресторан «Кодацький Кош» – найкраще місце для святкувань великого масштабу.

Ми пропонуємо організацію весільного банкету й послуги професіоналів у проведенні весілля в стилі “Кантрі”, в українському національному стилі та будь-якому іншому за Вашим бажанням.

Приміщення ресторану ідеально пристосовано як для застілля, так і для забави. Для Вас – танц-майданчик, просторий зал, штучний пруд із струмочком. Для того, щоб Ви відчували постійну турботу, в ресторані працюють професійні офіціанти. Щоб підкреслити дух закладу вони одягнені у старовинні українські костюми.
Пропозиція від готелю “Кодацький Кош” стане розкішним та незабутнім подарунком для молодят, який надовго залишиться в їх пам’яті. Після відпочинку та релаксу в нашому готелі, у разі, якщо Ви сбираєтесь далі в весільну подорож з аеропорту Дніпропетровська, “Кодацький Кош” надасть Вам безкоштовний та комфортабельний транспорт до аеропорту.